MÖBLER / Bord / Sybord 6754065
nr 675 4065
Sybord
med låda, 1890-tal, längd: 63, djup: 47, höjd: 75
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 10 januari 2011
kl 18:16:29
600 kr
350 kr
700 kr
800 kr
900 kr